Mini turniej ministrantów w piłkarzyki – 4 grudnia

W sobotę 4 grudnia ministranci wraz z ks. Rafałem i Panem Pawłem spotkali się na mini turnieju w piłkarzyki. Miał odbyć się jeszcze turniej w tenisa stołowego, ale niestety frekwencja z różnych przyczyn (choroba itp.) nie była zbyt wysoka. Nie przeszkodziło to nikomu, aby dobrze się bawić.
Po rozgrzewce w ping-ponga nastąpił podział na drużyny, które miały zmierzyć się w piłkarzyki. W drodze losowania podział był następujący.
1. Hubert oraz Pan kościelny Paweł
2. Ks. Rafał oraz Ignacy
3. Olwier oraz Ksawery.
Po emocjonującej grze I miejsce zdobyli Hubert oraz Pan Paweł.
Po zakończeniu zabawy nastąpił czas na poczęstunek – pizzę. Na koniec ks. Rafał rozdał nagrody, tak że nikt nie wyszedł z niczym. Wszyscy zadowoleni i nasyceni wrócili do swoich domów. Mamy nadzieję, że okazji do integracji będzie jeszcze wiele, tym razem w większym gronie.
Dziękujemy ks. Rafałowi za pomysł, realizację i poświęcony czas.