27 rocznica urodzin ks. Michała

W poniedziałek 21 lutego ks. Michał Wójcik – wikariusz naszej parafii obchodzi 27 rocznicę urodzin. Z tej okazji w niedzielę 20 lutego na Mszy Świętej sprawowanej o godz. 12:00 modliliśmy się w intencji solenizanta dziękując za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo, a także potrzebne łaski na dalsze lata życia oraz posługi kapłańskiej, którą od 1,5 roku sprawuje w naszej parafii. Eucharystię razem z ks. Michałem sprawował ks. Proboszcz. Życzenia w imieniu parafian złożyła Pani Jolanta Kamińska. Nie zabrakło też życzeń od ministrantów oraz wspólnoty „Kaleb”, którą ks. Michał się opiekuje.

Ks. Michałowi życzymy Bożego Błogosławieństwa, dużo zdrowia, potrzebnych łask w codziennym życiu i w sprawowanej posłudze kapłańskiej, a także wstawiennictwo i opiekę patrona św. Michała Archanioła oraz św. Klemensa patrona naszej parafii.