70-te URODZINY KS. ANTONIEGO SAPOTY – 9.05.2020

W sobotę, 9 maja, swoje 70. urodziny obchodził ks. Antoni Sapota. Z tej okazji intencją wieczornej Eucharystii była modlitwa za Jubilata, którą sprawował wspólnie z naszym Księdzem Proboszczem. Na początku wszystkich obecnych w kościele przywitał ks. Wiesław Bajger. Podkreślił przy tym, że w normalnych warunkach w kościele byłoby nas na pewno bardzo dużo; chociażby z wdzięczności dla ks. Antoniego za to wszystko, co przez lata swojego proboszczowania zrobił dla naszej wspólnoty. Zachęcił do wspólnej modlitwy o potrzebne łaski i dary. Na koniec zostało odśpiewane dziękczynne Te Deum… oraz p. Basia złożyła życzenia w imieniu wszystkich Parafian. Zacny Jubilat dziękując, powiedział, że ma dla nas drobny upominek w postaci dwóch wydawnictw przedstawiających zdjęcia Kaplicy Wieczystej Adoracji oraz „Artystyczne ślady ks. Arkadiusza Knefla w kościele św. Klemensa w Ustroniu”. Każdy z obecnych w kościele mógł je zabrać, a teraz wszyscy chętni mogą je kupić.