Kolejne Czuwanie Fatimskie za nami – 13 września

Za nami kolejne, piąte w tym roku Czuwanie Fatimskie. We wtorek 13 września tradycyjnie od godz. 19:00 wspólnie modliliśmy się do Najświętszej Maryi Panny z Fatimy odmawiając Tajemnice Różańca. O godz. 21:00 odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, bezpośrednio po którym rozpoczęła się Eucharystia. Tym razem w zastępstwie ks. Krzysztofa Adamskiego Mszy Świętej przewodniczył oraz kazanie wygłosił ks. Mikołaj Krzyżowski z parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Skoczowie. Była to kontynuacja rozważań rozpoczętych przez ks. Krzysztofa.

Zachęcamy do wysłuchania kazania:

Również i tym razem po Komunii Świętej wyszliśmy z kościoła, aby iść w procesji z figurą Matki Bożej. Na zakończenie czuwania otrzymaliśmy Błogosławieństwo Eucharystyczne, a przed rozejściem się do swoich domów zaśpiewaliśmy pieśń: „Zapada zmrok…”.

Bóg zapłać za udział w czuwaniu i już dziś serdecznie zapraszamy na ostatnie tegoroczne spotkanie z Maryją z Fatimy, które przeżywać będziemy w czwartek 13 października.