Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej – 17 września

17 września udaliśmy się z pielgrzymką do Kalwarii Zebrzydowskiej w ramach diecezjalnej pielgrzymki rodzin. Razem z nami pielgrzymowali parafianie z Ustronia Polany wraz z księdzem proboszczem Ireneuszem Kurkowskim. Przybyliśmy na miejsce około godziny 9.00 i po krótkiej modlitwie w Bazylice przed cudownym obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej udaliśmy się na dróżki kalwaryjskie aby uczestniczyć w drodze krzyżowej. O godzinie 12.30 uczestniczyliśmy w Eucharystii której przewodniczył ks. Bp. Piotr Greger. Około godziny 15.00 udaliśmy się w drogę powrotną do Ustronia, modląc się już w busie koronką do Bożego Miłosierdzia, różańcem oraz śpiewając pieśni Maryjne. Zachęcamy do uczestnictwa w takich pielgrzymkach w przyszłości jest to również wyraz aktywnego uczestnictwa w życiu Kościoła i swojej parafii.

Ks. Rafał